https://moyagazeta.com/

В Уніжі розмістилося АртПоле

Цього року участь у фестивалі беруть музиканти з Великобританіїї, Франції, Австралїї, Польщі, Чехії, Угорщини, Бєлорусі і України. Окрім чудових самобутніх музикантів, до Заходу України прибули також художники та перформери. У рамках творчого заходу відбудеться презентація лендарт-об’єктів. Щодня проходитимуть кінопокази.Також на учасників та глядачів очікує велика програма майстерень та екскурсій. Фестиваль проходить раз на рік

Організатори фестивалю на своєму сайті зазначають: «Якщо розглядати фестиваль як певну мистецьку роботу, можна сказати, що в її основі лежать імпровізація та інтерактив. Публіка долучається до загального процесу творення — співає, знімає, монтує, танцює, малює тощо, адже кожен з тих, хто приїжджає сюди, готовий до експерименту…. Концепція АртПоля полягає в тому, щоб всі вчилися відчувати як один одного так і світ навколо задля одного спільного твору. І не лише люди важливі у цьому процесі, але й ландшафт, погодні умови, історичні та культурні особливості місця, не тільки його «зараз», але його «до» і «потім»».
«АртПоле» проходить з 2004 року. Протягом свого існування він відбувався в трьох різних просторах — в Карпатах, на Поділлі та під Одесою, залучаючи до взаємодії все нових і нових людей. Цей фестиваль – це поле для народження і втілення творчих задумів та ідей. З часом, ці витвори захоплюють сцени та галереї у різних містах та країнах. Тут з’єднуються не лише музика, лендарт та перформанс, але й але й різноманітні стилі та жанри цих складових, різні культурні традиції. Кожен з учасників знаходить свою форму, аби сказати про вічне.

Фестиваль розпочався 12 липня і триватиме до п’ятниці, 16 липня.

ru.ukrainecityguide.com, АртПоле