https://moyagazeta.com/

Хмельничани можуть відвідати виставку чорно-білого фото

Особливістю даної експозиції є те, що всі фото зроблено за допомогою класичної чорно-білої фотоплівки.
На відкриття завітав Хмельницький міський голова Сергій Мельник та його заступник Григорій Давиденко.

Відвідувачі виставки мають змогу побачити 38 світлин, серед яких є серія, яка складається з 11 фото. Як кажуть самі фотографи, їм дуже подобається працювати саме з плівкою тому, що кожна фотографія виходить унікальною, а знімки чорно-білі, бо колір відволікає людину. Такі фото є глибшими та більш емоційно навантаженими, вважають Ната та Віктор.

Після теплих слів привітання Сергій Мельник вручив молодим митцям подяки Хмельницької міської ради та цінні подарунки.
Але це ще були не всі подарунки. Член Національної спілки фотохудожників України Олександр Соленцов повідомив, що Сергій Мельник став членом НСФХУ і вручив його відповідне посвідчення. Також членом Національної спілки фотохудожників України стала Ната Дмитрук. У дівчини сьогодні подвійне свято – не тільки відкриття першої персональної виставки, але й визнання колегами-професіоналами. До речі, Ната перша жінка-фотохудожник Хмельницького, яка є членом цієї спілки.

Усі охочі можуть відвідати виставку молодих фотохудожників протягом місяця. Світлини виставлені у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, що на Проскурівській, 56.

Довідково
Фотографи Віктор Федотов і Ната Дмитрук народилися у місті Хмельницькому. У шкільні роки відвідували художні школи та студії. Будучи студентами, фотографія їх манила на рівні хобі, кожен мав йти своєю дорогою. Віктор здобув спеціальність інженера-системотехніка, а Ната мріяла про кар’єру журналіста.
У 2008, вже разом вивчали основи та тонкощі світу фотографії. За цей період неодноразово брали участь у фотоконкурсах на місцевому рівні та займав призові місця. Улюбленим жанром стала портретна фотографія.
Вже у 2010 році таке серйозне захоплення переросло у заснування з друзями власного фото-бренду – ІНША СТУДІЯ. Тоді ж організували в Хмельницькому декілька майтер-класів та фотовиставок. Сьогодні студія на постійній основі співпрацює з газетою “Проскурівський телеграф”, виконуючи зйомки для обкладинок та статей з відомими людьми міста та всеукраїнському журналі “Організатор”.
На базі фотостудії були проведені курси Київської фотошколи за участю члена НСФХУ Олександра Соленцова, майстер-клас Сергія Сараханова по художньому портрету, майстер-клас члена НСФХУ Миколи Величка по стоковій фотографії та інші заходи спрямовані на розвиток фотомистецтва у місті.
Сьогодні основним жанром, в якому працюють та прагнуть постійно удосконалюватися Ната і Віктор, є портретна фотографія. Намагаються популяризувати аналогову фотографію.

Автор: УВІП