https://moyagazeta.com/

Перший день Новій хвилі: українці отримали найменші бали

 Напередодні ввечері в Юрмалі стартував міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики “Нова хвиля”. Безумовним лідером першого дня став представник Куби Роберто Кел Торрес, який отримав від усіх членів журі найвищу оцінку – 11 балів, а глядачі після його виступу аплодували стоячи.

Друге місце зайняла Саломе Катамадзе з Грузії, яка відстає від Роберто Кел Торреса лише на один бал. На третьому і четвертому місцях – представники Росії: група “FRUKTЫ” і Арсеній Бородін.

Учасники від України Аркадій Войтюк та Ольга Діброва за підсумками першого дня опинилися в аутсайдерах. Войтюк, який виступав першим, з 106 балами зайняв останнє місце, а Діброва – на 13-му.

Всього в конкурсі беруть участь 16 учасників з 12 країн, у тому числі чотири конкурсанта від Росії. У перший день на суд журі були представлені світові хіти в індивідуальній інтерпретації і оригінальних аранжуваннях.

У другий конкурсний день (25 июля) учасники виконають хіт своєї країни. Новинкою цього року є те, що популярну на батьківщині пісню учасник виконує в дуеті із зіркою. Зокрема, Аркадій Войтюк з Тіною Кароль виконає пісню “Ніжно” з її репертуару.

26 липня відбудеться творчий вечір Леоніда Агутіна, а третій конкурсний день (27 липня) буде присвячений прем’єрам. У цей вечір конкурсанти і популярні артисти представлять глядачам і членам журі нові пісні. Гала-концерт, присвячений закриттю конкурсу, оголошення переможців та церемонія нагородження відбудуться в неділю, 28 липня.

Склад зіркового журі залишився практично незмінним: Ігор Крутой, Валерій і Костянтин Меладзе, Лайма Вайкуле, Юрій Антонов, Валерія, Ігор Матвієнко, Ігор Ніколаєв, Леонід Агутін і Максим Фадєєв. Вперше не буде одного із засновників конкурсу Раймонда Паулса, його місце в лавах членів журі забере Тото Кутуньо.

Пряма трансляція конкурсу на телеканалі “Україна”, початок о 21:00.

Джерело: ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net