https://moyagazeta.com/

“Взяли собі маріонетку, яка повністю буде їх влаштовувати” – політв'язень про міністра культури

Про це gazeta.uaзаявив Микола Кривоніс, 78 років, політв’язень, голова Черкаського обласного Товариства політв’язнів і репресованих, коментуючи затягування влади з призначенням нового міністра.

“Те, що чинна влада дуже довго призначала нового міністра культури можна пояснити лише двома чинниками. По-перше, вони не зацікавлені в розвитку цієї галузі суспільства, а, по-друге, довго не могли знайти якусь маріонетку, яка б повністю їх влаштовувала”, – заявив політичний в’язень, який кілька років у 1950-х провів “на виселці” у Республіці Комі (РФ).

“Чинна влада не зацікавлена розвивати українську культуру. Скажімо, візьмемо телебачення, радіо і більшість засобів масової інформації – там українського фактично немає нічого. За великим рахунком, вони могли спокійно обійтися і без міністра культури, бо він їм не потрібний”, – вважає Микола Кривоніс.

Він також додав: “Якби на посаді міністра був український патріот, то тільки заважав би владі. Тому вони взяли собі маріонетку”.

Нагадаємо, 5 лютого президент України Віктор Янукович майже через півтора місяці після призначення нового Кабінету Міністрів визначився з посадою міністра культури України. Відповідним указом він призначив ним заступника голови КМДА Леоніда Новохатька.

Анатолій БАБАК Фото автора