https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому відкрито ще одну громадську приймальню

Сергій Іванович підкреслив: “Відкриття цього закладу особливо актуальне зараз, коли зросли ціни на газ. Ми очікуємо разів у три збільшення людей, які одержуватимуть субсидії…”
Приймальню облаштовано у приміщенні колишнього ЖЕКу №8 за адресою: вул. Шевченка, 99. Загальна площа складає понад 400 кв. м. На капітальний ремонт приміщення, придбання відповідних меблів і техніки з міського бюджету виділено майже 500 тис. грн.
Міська влада планує втілити в життя єдину технологію прийому громадян, яка дозволить забезпечити комплексне та якісне обслуговування хмельничан, наблизити соціальні послуги до людей. Вже ближчим часом створять електронну базу отримувачів пенсій та інших соціальних послуг. Тоді з’явиться можливість “автоматичного” призначення субсидій громадянам.

У новій громадській приймальні створено чудові умови для відвідувачів: до дрібниць продумано інтер’єр, розташування кімнат, інформаційних стендів. Тут є дитячий куточок, де малеча зможе погратися, допоки дорослі вирішуватимуть свої справи.
Приймальня обслуговуватиме тих хмельничан, які раніше були “приписані” до приймалень на вул. Чорновола, 33, Соборній, 56 і Володимирській, 1
Приймальня працює щоденно (крім вихідних), без перерви на обід:
– у понеділок – четвер — від 9.00 до 18.15;
– у п’ятницю — від 9.00 до 17.00.
 

Автор: УВІП