https://moyagazeta.com/

Голова ОСББ влаштував «підкоп» будинку

 Жодних дозвільних документів, звісно що, немає, тож роботи зупинили полісмени. Доки ескалатори копали землю, наші журналісти розкопували деталі цієї таємничої історії.

Можна сказати: самозахоплення! Земля навколо будинку 176 по вулиці Чорновола належить усім його мешканцям, проте по-своєму розпорядитися нею вирішив голова ОСББ. За день до цього на зборах вирішувалося питання зведення гаражів, проте люди його не підтримали. А вже зранку сюди наїхала техніка і почали «рити» землю.

Спочатку «замовника» таких от розкопок ніхто не називав. Проте самі робочі зізналися, що вказівку їм дав голова ОСББ.

Люди викликали поліцію для того, аби припинити свавільне «копання». Правоохоронці заборонили будь-які роботи до з’ясування обставин, проте як тільки екіпаж поїхав – мотор ескалатора знову завівся.

На місці були й представники благоустрою та архітектури. Запевняють: дозволу на будь-які роботи на території не давали.

Сам голова ОСББ, як не дивно, про те, що коїться на території його ж будинку,нібито, ні сном ні духом. Каже: вказівок не давав. Проте розмову із нами чомусь не закінчив.

Правоохоронці зобов’язали землю загорнути назад, тож досі роботи зупинені. Тепер і полісмени, і мешканці вирішуватимуть, що ж робити з «самовільним» головою ОСББ