https://moyagazeta.com/

Дітей з пґятьох сіл Хмельниччини возитимуть до школи на автобусі

Ключі від автобуса в урочистій атмосфері Василь Ядуха вручив директорові Грицівської школи. «В області створюються належні умови для навчання та виховання дітей -на практиці втілюється в життя програма Президента України Віктора Януковича щодо модернізації освітньої галузі, покращення якості освіти. Це доводить той факт, що у 2011 році наші учні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання піднялися на один щабель і посіли 9 місце серед двадцяти семи регіонів нашої держави», – сказав Василь Ядуха, спілкуючись з викладачами та учнями школи.

Він також відмітив, що сьогодні відбувається відродження нашої держави, поступово реалізуються намічені плани. Одним з таких є завершення будівництва нової школи. «Перебуваючи в стінах цієї старенької школи, ми ще раз пересвідчуємося, що сьогодні, як ніколи, потрібно прикласти максимум зусиль всім органам влади, клопотати перед Кабінетом Міністрів України щодо виділення з державного бюджету коштів для завершення Грицівської загальноосвітньої школи. Сума потрібна немала – більше 8 мільйонів гривень. Я плекаю надію на те, що у нас буде порозуміння і підтримка, і до кінця року цю школу здамо в експлуатацію», – зазначив Василь Ядуха. Наразі 400 дітей навчаються в семи окремих корпусах. Найстаріший з них – з 1901 року. Відтак, влада області робить усе можливе, аби будівництво велося швидкими темпами. В 2010-11 роках на будівельні роботи було виділено 6,5 мільйонів гривень. За словами Василя Степановича, дана школа буде однією з п’яти, які планують завершити у цьому році на Хмельниччині.

« Реформування і реорганізація проводиться з єдиною метою – щоб діти не просто ходили до школи, а отримували якісні знання. І дуже просив би не спекулювати на цій темі», – наголосив Василь Ядуха. Він розповів про те, які програми діють в галузі освіти. На Хмельниччині впроваджується в життя не тільки державна програма «Шкільний автобус», а й обласні «Шкільна парта», «Шкільне обладнання», відбувається оновлення комп’ютерної бази шкіл. Відповідно до потреб кожного закладу, за кошти обласного бюджету закуплено 70 комп’ютерних комплексів. Документи на такі класи Василь Степанович вручив директорам Судилківської та Михайлюцької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Источник: Хмельницька ОДА