https://moyagazeta.com/

Для споживачів з'явилася нова зручна послуга. Тепер хмельничани можуть швидко дізнатися, скільки їм потрібно заплатити за газ.

 Для цього лише слід відправити смс-повідомлення.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу ПАТ «Хмельницькгаз», тепер дізнатися баланс на рахунку за газ стало швидше, простіше та доступніше. Для цього потрібно скористуватися мобільним телефоном. Нову функцію запустили для хмельничан. Послуга є більш оперативною та зручною для споживачів. Кожен може точно та досить швидко довідатися, скільки він заборгував або переплатив за споживання газу. Адже чим швидше та достовірніше надані показники споживачем, тим більш коректніше вони будуть вказані у розрахунку-платіжці, а це дуже важливо для уникнення непорозумінь і неточностей.

Щоб скористатися цією новою послугою, треба відправити смс-повідомлення. Однак така послуга є платною. За одне повідомлення потрібно заплатити одну гривню. Це вказано для абонентів «Київстар», «lifecell», «Vodafone».

Отже, для отримання інформації про баланс на особовому рахунку, треба відправити смс на номер 7104. Для цього слід написати слово «Баланс», поставити пробіл, а далі – вказати номер особового рахунку (який має 10 цифр), потім знову пробіл і зазначити показники лічильника газу (до 5 цифр).

Коли Ви відправите повідомлення, то протягом хвилини прийде відповідь, де Ви дізнаєтесь про поточний баланс.