https://moyagazeta.com/

До Польщі продається найбільше товарів з Хмельниччини

 З-поміж усіх країн-партнерів, що купують продукцію з Хмельниччини, переше місце займає Польща, передає Depo.Хмельницький.

Як інформують у прес-службі ДФС регіону, сумарна вартість товарів, відправлених туди товарів становить понад 60 мільйонів гривень, це 15% усього подільського експорту. У переважній більшості це мед, сантехнічні вироби, соєві боби, акумуляторні батареї, набори меблів.

До топ-п‘ятірки країн, які активно купляли продукцію з Хмельниччини, входять також Росія, Великобританія, Грузія та Чехія. Протягом січня фінансова шкала експорту до них сягнула від 50 до 25 мільйонів гривень. Найбільший попит там мали трансформатори, килимові вироби, прокат тонколистовий, лічильники, санітарно-технічні вироби, котли сталеві, полевошпатова сировина, деревина паливна, насіння льону, цукор та молоко згущене.

У грошовому еквіваленті загальний експортний товарообіг за січень 2017 року склав 404 мільйони гривень, що порівняно з аналогічним періодом 2016 року більше на 12%. При цьому у 98 випадках зі 100 експорті митні декларації оформлялись в електронному вигляді.

http://khm.depo.ua/