https://moyagazeta.com/

Вилучення зброї

Водій означеного автомобіля проігнорував вимогу працівників міліції про зупинку та збільшуючи швидкість продовжив подальший рух. Наряд ДПС ДАІ розпочав переслідування та на вул. Заводській в м. Хмельницькому автомобіль зупинено.
При перевірці документів з’ясовано, що автомобілем керував водій Ш., 02.07.1988 р.н., не працюючий, житель м. Хмельницького.
Водія доставлено до медичного закладу для проведення огляду на стан алкогольного сп’яніння. Згідно акту медичного огляду водія, останній перебував в стані алкогольного сп’яніння. На водія складено два адміністративних протоколи за ч. 3 ст. 126 (серії АГ №124737) та ч. 1 ст. 130 (серії АГ №124738) КУпАП.
Після проведення медогляду на стан сп’яніння водій почав висловлюватись нецензурною лексикою та намагався втекти.
При візуальному огляді автомобіля, в салоні між сидіннями виявлено поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження зеленого кольору в кількості 10 гр., пістолет ПМР серії ХК № 01068503, металевий виріб циліндричної форми схожий на гранату Ф-1 з позначеннями УРГ № 3862389 на чеці №1589386 та предмети схожі на набої у кількості 8 (вісім) шт.
Вказані предмети були вилучені СОГ ЦВМ ХМВ в присутності понятих та направленні на експертизу.

Інспектор ВКЗ та зв’язків з громадськістю
УДАІ УМВС України в Хмельницькій області
лейтенант міліції Свідерська С.М.