https://moyagazeta.com/

В Хмельницькому оштрафовано ТОВ “Автоцентр-Шкода” за зловживання монопольним становищем

Надання послуг з технічного обслуговування автомобілів у період гарантійного строку їх експлуатації здійснюється товариством на підставі договорів – купівлі продажу автомобілів та актів виконаних робіт. Вартість послуг технічного обслуговування автомобілів (вартість нормо – годин технічного обслуговування) встановлюється самостійно.

Під час планової перевірки фахівцями Відділення було встановлено, що товариство застосовує завищені нормо-години на виконання робіт, внаслідок чого завищується вартість послуг в цілому (в залежності від виду послуг та марки автомобіля – на 43,33 – 181,25 грн.).
«За умов наявності значної конкуренції на ринку надання послуг з технічного обслуговування автомобілів марки Škoda в період їх гарантійного обслуговування, товариство не могло б застосовувати нормо – години на технічне обслуговування автомобілів марки Škoda, які перевищують встановлені нормативи. А результатом зловживання товариством монопольним становищем стало стягнення з власників автомобілів марки Škoda завищених цін на послуги», – прокоментував ситуацію голова Відділення Віталій Олуйко.