https://moyagazeta.com/

Красилівсько-Старокостянтинівські “наркобарони” сіли на лаву підсудних

До складу ОЗГ входили чотири особи віком від 33-х до 43-х років, усі раніше судимі. Свою незаконну діяльність з вирощування нарковмісних рослин вони вели на території двох районів області — Красилівського та Старокостянтинівського, пише biznes.km.ua

До речі, організатором угруповання виявився наймолодший з його учасників, який вперше був судимий у 19-річному віці одразу за п‘ятьма статтями Кримінального кодексу.

Для посіву конопель, які згодом переробляли на марихуану, зловмисники обирали важкодоступні ділянки у хащах поблизу боліт і ставків, так би мовити, там, де людська нога майже ніколи не ступала.

Документуючи кримінальне правопорушення, працівники міліції виявили 5 незаконних посівів рослин конопель загальною площею близько 1 гектара.

Під час обшуків у наркоторговців вилучили близько 18 кг марихуани і приладдя для її переробки. Вилучене зілля за цінами «чорного ринку» коштує понад 2 мільйони гривень.

Членів організованого злочинного угруповання звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель), ч. 2, 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 2 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Організатору злочинної групи судом обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, виконавцям — домашній арешт.

УМВС України в Хмельницькій області