https://moyagazeta.com/

Ключ до знань отримали першокурсники Хмельницького нацС-онального унС-верситету

Звертаючись до першокурсників, батьків, педагогів із вітальним словом, мер міста наголосив, що для студентів це знаменна подія – навчатися саме в Хмельницькому національному університеті.
Як колишній випускник, Сергій Іванович з упевненістю зауважив, що і колектив закладу, і матеріально-технічна база, сьогодні дають можливість студентам отримати саме ті знання, які допоможуть їм стати успішними в житті.

“Знання не є важким тягарем, який потрібно носити за собою. Коли вони є, то завжди стають в пригоді. А освіченість людини визначається не тільки рівнем знань, а можливістю їх застосування”, – відзначив очільник міста.

На завершення вітального слова Сергій Мельник побажав першокурсникам після отримання диплома про закінчення університету бути успішними та знайти гідне місце у досить непростому житті.

З урочистою подією студентів і батьків також привітали ректор національного університету, професор, заслужений діяч освіти України Микола Скиба, голова облдержадміністрації Василь Ядуха та заступник голови обласної ради Олег Хавронюк. Всі вони бажали успіхів, досягати намічених вершин, навчаючись щоденно та протягом всього життя.

Старші студенти університету демонстрували першокурсникам свої пісенні, танцювальні та спортивні досягнення, які вони здобувають, навчаючись в університеті. Залікові книжки першокурсники отримали в урочистій обстановці з рук перших осіб міста й області, громадських діячів.

Автор: УВІП