https://moyagazeta.com/

Хмельницькі автомобілісти гідно підготувались до професійного свята

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за підсумками огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за підсумками роботи у ІІ кварталі 2008року посіло перше місце у другій групі міст. “Електротранс” забезпечує пасажирські перевезення електротранспортом на 19 маршрутах і щоденно випускає 80 тролейбусів та на 11 маршрутах 18 автобусів. За 9 місяців 2008 року пасажирським транспортом перевезено 37,4 млн. пасажирів.
За рахунок коштів співфінансування державного і міського бюджетів минулого року отримано 2 нових тролейбуси Е-187 “Дніпро”. В серпні придбано 8 автобусів “Богдан А-144.5” , які працюють на маршрутах міста, на суму 3960.0 тис.
Відповідно до програми розвитку на 2008-2015 роки передбачено закупівлю восьми низькопольних тролейбусів, а також п’яти низькопольних автобусів. У серпні проведений тендер на закупівлю 2 нових тролейбусів моделі “Богдан” Т-602, які підприємство отримає в грудні поточного року.

З 14 липня поточного року відкритий автобусний маршрут № 6А “В/О Алмаз – Катіон”, який обслуговує мешканців мікрорайону “Гречани” та вул. Львівське шосе, на ньому працює 3 автобуси “Богдан А-144.5”.
З 26 липня продовжений автобусний маршрут № 11 від вулиці Купріна по Інститутській до Катіону, в зв’язку з чим збільшили кількість автобусів на маршруті з 2 до З одиниць.
Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту забезпечує організацію перевезення пасажирів на 43 маршрутах міста, де щоденно працює в середньому 410 мікроавтобусів.
Згідно договорів з комунальним підприємством по санітарній очистці міста виконувалась робота по прибиранню 132 зупинок міста. За 9 місяців 2008 року на ці роботи комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту було витрачено 59,7 тис. грн.

Згідно рішення виконавчого комітету № 739 від 12.10.2006р. комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту проводить збір за припаркування транспортних засобів на 6 парковках і 1 стоянці міста, де працюють 6 двірників і 15 контролерів . За 9 місяців 2008р. зібрано і перераховано в міський бюджет 75,6 тис. грн.
Встановлено смітники на привокзальній площі, на кінцевій зупинці “Лезневе”, по вулиці Сковороди. Відкрито два павільйони очікування пасажирами транспорту – зупинка “Пенсійний фонд” і в мікрорайоні “Книжківці”, вул. Косіора. Проведений поточний ремонт всіх зупинок міста, які належать комунальному підприємству по організації роботи міського пасажирського транспорту.
Встановлено автостанцію п’ятого класу по Львівському шосе 25/1, де комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту надає послуги автостанції пасажирам і перевізникам.
При видачі дозволів на 4 квартал 2008р. перевірено на технічну відповідальність і екіпіровку 311 мікроавтобусів.
Міська влада і надалі працює над оптимізацією роботи пасажирського транспорту.За 9 місяців 2008 р. замінено 18 мікроавтобусів на більш комфортабельніші.

Спільно з представниками ДАІ УМВС України по Хмельницькій області проведено 16 рейдів за дотриманням правил дорожнього руху водіями транспортних засобів, при цьому вилучено 55 дозволів на перевезення, складено 143 акти про адміністративні порушення.
Розглянуто і вжито заходів по 142 усним і письмовим скаргам і зверненням.

Працівниками комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту щоденно проводиться передрейсовий технічний огляд транспортних засобів і медичний огляд водіїв та контроль роботи транспорту на лінії.
В другому півріччі 2008 року запроваджені талони якості роботи водіїв, які виконують перевезення пасажирів в приватному громадському транспорті загального користування, в яких мають право ставити відмітки контролюючі та перевіряючі органи.
Спільно з працівниками державної інспекції охорони праці на виробництвах підвищеної небезпеки проводились оперативні перевірки стану охорони праці у приватних перевізників.