https://moyagazeta.com/

До свого професійного свята бізнес-спільнота Хмельниччини спрямувала до місцевого бюджету один мільярд гривень

Податківці ж, по праву вважають представників підприємництва своїми партнерами. Наразі податкова служба Хмельниччини реалізує стратегічне завдання по перетворенню з фіскального органу на сервісну службу.
„Хотів би підкреслити, що завдяки новій філософії стосунків з платниками ми не стільки збираємо податки, скільки допомагаємо підприємництву їх сплачувати. Показово, що сьогодні до місцевих бюджетів Хмельниччини бізнес-спільнотою спрямовано понад 1 мільярд гривень. Понад завдання, які визначені органами місцевого самоврядування, надійшло 44 мільйони гривень. Безумовно, що ці додаткові кошти будуть використані на розвиток місцевих громад і підвищення добробуту наших громадян”, – сказав у розмові з нами голова Державної податкової служби у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський.
З метою забезпечення європейських стандартів обслуговування бізнесу у центральних офісах податкових інспекцій та їх відділень функціонує 18 центрів по обслуговуванню платників податків. У місті Хмельницькому акредитовано новітній сервісний центр по сертифікації ключів електронного підпису.
Платники податків області активно користуються сучасними електронними сервісами податкової служби, зокрема, „Пульс податкової” та „Черговий по країні”. До кінця року продовжено мораторій на перевірки малого бізнесу. Підприємці-спрощенці мають змогу вивчати новації нової моделі оподаткування.
З нагоди Дня підприємця голова Державної податкової служби у Хмельницькій області за своєчасність і повноту сплати податків та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, зміцнення співпраці з органами ДПС в області і сприяння підвищенню податкової культури відзначив Почесними грамотами та нагородив екслюзивними подарунками – виробами Славутського склозаводу кращих із підприємницького загалу – генерального директора ПАТ «Славутський солодовий завод» Миколу Дубіну, директора ДП «Ізяславський лісгосп» Петра Курельчука, приватних підприємців з міста Хмельницький Олега Гневуша та Кам‘янця-Подільського Сергія Ведерникова, генерального директора ТОВ «Нейл ЛТД», члена регіональної ради підприємців Сергія Федорука.
Критеріями оцінки їхньої праці є такі високі суспільні стандарти як рівень сплати податків, інвестиційна активність, створення нових робочих місць та громадянська позиція.
 

Прес служба ДПС Хмельницької області