https://moyagazeta.com/

Весна 2011 забере до армії 970 хмельничан

Про це повідомив Хмельницький обласний військовий комісар полковник Сергій Присяжнюк на інструктивно-методичному зборі у Тернополі.
У заході, який проходив під керівництвом командувача Західного оперативного командування генерал-майора Юрія Думанського, окрім керівного складу обласних військових комісаріатів 9 областей України, які входять до зони відповідальності Західного ОК взяли участь військові медики, представники військової прокуратури, територіальних центрів комплектування військовослужбовцями за контрактом та голови обласних призовних комісій Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької і Чернівецької областей.

За словами полковника Сергія Присяжнюка перша партія хмельничан із обласного збірного пункту буде відправлена 12 квітня.
– Загалом на строкову службу до лав Збройних Сил України буде призвано 730 осіб, до Внутрішніх військ МВС України – 200 та Державної спеціальної служби транспорту – 40. З тих, хто буде призваний до лав Збройних Сил України, проходитимуть службу у Сухопутних військах 407 юнаків, у Повітряних Силах – 172, Військово-Морських Силах – 51 і у частинах центрального підпорядкування – 85 осіб, – повідомив полковник Сергій Присяжнюк.

Обласний військовий комісар також додав, що для проведення весняного призову Кабінет Міністрів України запланував виділити військовим комісаріатам Хмельницької області 62565 гривень.
Також до учасників зборів були доведені головні вимоги та завдання щодо призову громадян на строкову військову службу навесні цього року. А найголовніше завдання цьогорічного призову – недопущення відправлення до військових частин призовників, які не придатні до проходження строкової військової служби за станом здоров’я.

Учасники інструктивно-методичних зборів визначили єдину методику щодо обладнання збірних пунктів облвійськкоматів, порядок проведення формування військових команд і організованого відправлення призваних громадян до військових частин.

Довідково:
Під час весняної призовної кампанії впродовж квітня-травня 2011 року військові комісаріати Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України відправлять у війська 7800 юнаків, а саме: Вінницька область – 1120, Волинська – 660, Закарпатська – 800, Івано-Франківська – 780, Львівська – 1520, Рівненська – 740, Тернопільська – 630, Хмельницька – 970 та Чернівецька – 580.

Василь Лабай, регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.
Фото автора.