https://moyagazeta.com/

Відкритий лист Президенту України

Ми протягом двох років звертаємося по допомогу до районних та обласних органів влади, зверталися також і до Секретаріату Президента для наведення порядку, але все безрезультатно.
Все розпочалося у квітні 2006 року, коли сільський голова, член КПУ Є.Д. Грицина, підробивши рішення ради, призначив на посаду секретаря сільської ради однопартійця Шуприган О.Г., яка не є депутатом сільради. Щодо цього факту прокуратурою району був винесений протест, але він вже близько 2-х років не виконується.
Є.Д. Грицина, за господарську бездіяльність, порушення Законів України та своїх передвиборних обіцянок, 24-го квітня 2008 року був відсторонений рішенням ради від виконання обов’язків сільського голови. Дане рішення було підтверджене Хмельницьким міжрайонним судом 20.08.2008 року. Однак, Є.Д. Грицина, порушуючи Законодавство України, і досі використовує печатку та повноваження сільського голови.
Кому на руку дана ситуація? Певно, тим, хто зруйнував недобудовану школу, продав і продає державне майно колишнього радгоспу (нині ДП «Хмельницьке»), перейшов з капітального приміщення сільської ради (з метою швидше його продати) у аварійне глинобитне приміщення, пускає «на вітер» навколишні землі, не беручи при цьому до уваги місцевих жителів. Наше господарство, можливо, єдине в області, де не розпайовані землі. Тому на них, оскільки ми знаходимося поблизу Хмельницького, зазіхають усі, хто при владі або ті, що мають гроші на хабарі.
Пане Президенте! Допоможіть нам, представникам наших натруджених, зневірених і безправних селян. Допоможіть їм стати господарями своєї землі. Вікторе Андрійовичу, зупинить грабунок громади, «кумівську прихватизацію». Адже вона й досі триває.
Сподіваємося, що даний лист, із Божою допомогою, дійде до Вас і Ви допоможете у встановленні законного порядку в нашій сільській раді.

Депутати Лісовогринівецької сільської ради 5-го скликання.
11 підписів