https://moyagazeta.com/

У податкової міліції Хмельниччини новий очільник

Він наказом Голови Державної податкової служби України № 200-О від 1 лютого 2012 року призначено першим заступником голови – начальником управління податкової міліції ДПС у Хмельницькій області.
До призначення на цю посаду Олександр Гажос працював першим заступником голови – начальником УПМ ДПА у Тернопільській області.

Службову діяльність в органах податкової міліції розпочав на оперативних посадах в 1997 році. Пройшов усі щаблі службової кар’єри від оперуповноваженого до першого заступника голови – начальника УПМ ДПА в Чернівецькій області.

Народився 7 липня 1968 року у селі Подвір’ївка Кельменецького району Чернівецької області. У 1991 році закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут, у 2005 – Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету.

„Боротьба зі злочинністю у податковій сфері – запорука економічної безпеки держави. Пріоритети діяльності податкової міліції визначені, спрямовані вони на досягнення позитивного економічного ефекту при відпрацюванні тих кримінальних груп, які у своїй діяльності використовують досягнення новітніх інформаційно-комунікаційних технологій на кшталт електронних гаманів чи грошей. Тому я особисто зроблю все від мене залежне, аби якомога глибше і скоріше детінізувати економіку Хмельниччини”, – підкреслив новий очільник податкової міліції області Олександр Гажос.