https://moyagazeta.com/

Другий рік поспіль на Хмельниччині титул сумлінного платника податків виборює Деражнянське ХПП

 Відтак вже вдруге голова Хмельницького територіального відділення Асоціації платників податків України Мар’ян Маєвський вручив голові правління ПАТ «Деражнянське хлібоприймальне підприємство» Петру Радченку диплом «Сумлінний платник податків» за перемогу у рейтингу серед переробних підприємств Хмельниччини.

«Започаткувавши традицію вшанування переможців рейтингу «Сумлінні платники податків, ми передусім поставили за мету виховати сумлінне ставлення до конкретного платника податків зокрема, так і до підвищення ролі у суспільстві такого поняття як податкова культура в цілому. Вручення цієї почесної відзнаки Асоціації платників податків є закономірним результатом діяльності колективу за такими критеріями як податкова віддача, проведення суспільно значущих заходів та благодійних акцій, а також рівень соціальної захищеності працівників підприємства в цілому. ПАТ «Деражнянське хлібоприймальне підприємство» притаманні усі ці значимі соціально-економічні характеристики», – зазначив вітаючи переможців рейтингу Мар’ян Маєвський.

Щирі слова подяки на адресу бюджетоформуючого підприємства сказала начальник Деражнянського відділення Хмельницької об’єднаної податкової інспекції Міндоходів Тамара Михайлова.

Дійсно, публічне акціонерне товариство «Деражнянське хлібоприймальне підприємство» є одним із найбільших підприємств регіону та роботодавцем для більше як 50-ти працівників. Також підприємство робить найвагоміший внесок у державного та місцевого бюджетів як платник податків Деражнянського району. Так, за 2012 рік до бюджету сплачено 808,8 тис грн., що на 323,5тис.грн. більше ніж за попередній рік. До того ж сплата податків проводиться своєчасно та в повному обсязі. Заборгованість перед бюджетом, фондами та по заробітній платі відсутня.

Основною його діяльністю залишається заготівля зернових, олійних та бобових культур. Щороку підприємство успішно проходить сертифікацію, за результатами якої Міністерство Аграрної політики України видає сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки.

На сьогодні на підприємстві повноцінно діють дев’ять зернових складів, загальною місткістю майже 25 тисяч тонн одночасного зберігання. На його базі

діє акредитована виробничо-технологічна лабораторія, яка постійно стежить за якістю зерна, що надходить на склади підприємства.

«Та все ж головне наше надбання – люди, справжні професіонали своєї справи. Наразі у нас гаряче пора – підготовка до жнив. Як кажуть у народі, не той хліб, що на полі, а той, що в коморі, Тож маємо максимально посприяти аграріям з збереженні збіжжя – продукту їх нелегкої хліборобської праці. Сьогодні наше підприємство продовжує стрімко розвиватись та налагоджувати усе нові та нові контакти у сфері своєї діяльності. Хотів би також сказати добре слово про такого нашого партнера як товариство «Деражня-млин», який також прагне бути максимально корисним сільським трудівникам. Бо ж давно відомо, що село підтримує Україну», – підсумовує нашу розповідь голова правління ПАТ «Деражнянське хлібоприймальне підприємство» Петро Радченко.

Знайомство з Деражнянським ХПП було б неповним без виокремлення ставлення його керівників до ветеранів. Яскравим прикладом турботи про людей старшого віку є шефство над ветераном Великої Вітчизняної війни Степаном Васильовичем Степасюком, який чверть століття очолював підприємство. У райцентрі багатьом знайомий цей поважний 93-літній чоловік, якого і досі можна побачити за кермом власного легкого автомобіля. Бо ж ветеран усю війну пройшов водієм, брав участь у звільненні Керчі, Білорусії, Кеніксберга, Варшави та Бреслау, нагороджений багатьма орденами та медалями. Тож нинішнє керівництво підприємства, разом із районною владою, всіляко підтримує фронтовика, його працівники постійно провідують ветерана та допомагають по господарству.