https://moyagazeta.com/

Еліта Хмельницького поповнилася іще двома почесними громадянами

Один з номінантів – 60-річний Володимир Швець, обирається до міської ради з 1990 року, неодноразово був головою депутатських комісій. Чи не найвагомішою заслугою Володимира Швеця є його перша в Україні розробка Статуту територіальної громади міста, яким Хмельницький керується і сьогодні. За ініціативи Володимира Швеця було прийнято ряд рішень міської ради, спрямованих на впорядкування земельних та будівельних відносин.

Також у рішенні зазначається, що Володимир Федорович є автором багатьох ініціатив, які взяті за основу Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення Хмельницької міської ради «Про затвердження положення про порядок підготовки та визначення ефективності регуляторних актів Хмельницької міської ради та виконавчого комітету», Регламенту міської ради.

За час роботи директором Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради В. Швець забезпечив розробку та прийняття Генерального плану розвитку міста Хмельницького до 2031 року. Також за активну депутатську діяльність та за участь у розвитку місцевого самоврядування його нагородили грамотою КМУ, Почесними відзнаками Хмельницької міської ради ІІІ і ІІ ступенів.

Другий номінант, що виборов високе звання Почесного громадянина обласного центру – Заслужений Майстер спорту СРСР, Майстер спорту Міжнародного класу, Заслужений працівник Фізичної культури та спорту, Кавалер ордена „Дружби народів”, Олімпійський чемпіон Сергій Нагорний, якому 8 грудня цього року виповниться 55 років.

Зараз Сергій Вікторович Хмельницький осередок Хмельницького обласного відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту.

 

Ольга Лисиця