https://moyagazeta.com/

Громадська ініціатива ProProstir показала фото проекту реконструкції площі перед залізничним вокзалом.

Громадська ініціатива ProProstir показала фото проекту реконструкції площі перед залізничним вокзалом. Будуть зелені острівці, піднятий пішохідний перехід і зона відпочинку. Ремонтні роботи мають завершити до вересня 2018-ого.

Фото із сторінки “ProProstir” у Фейсбук. Максим ФАРИНА

 Територія біля залізничного вокзалу у Хмельницькому буде виглядати по-новому. Тут уже розпочалися ремонтні роботи.

Вартість – 4 мільйони гривень. За кошти з міського бюджету оновлять пішохідну зону, парковку, розширять проїжджу частину, облаштують зону відпочинку і зелені острівці. До корегування проекту капремонту долучилася громадська ініціатива «ProProstir».

На своїй сторінці у Фейсбук активісти показали декілька зображень з проекту. Написали також, що біля пошти буде зроблено зону відпочинку. За задумом туж можна буде посидіти у затінку дерев. Також заплановано підняття пішохідного переходу біля пам’ятника Богдану Хмельницькому. Хотіли активісти, аби на парковці й біля вокзалу висадили дерева.

Проти були поліцейські і комунальники. Нібито висадка дерев на парковці не дозволена законом. Також заважають зробити це комунікації, які проходять на території. Нагадаємо, роботи біля вокзалу виконує ТОВ «Будмаксплюс», яку підозрюють у відмиванні грошей на ремонті доріг у Хмельницькому.