https://moyagazeta.com/

Хмельничани пропонують – влада оперативно реагує

Ця проблема виникла тому, що з 17 листопада 2008 року введено в дію Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”, який передбачає заборону перевезення стоячих пасажирів в малогабаритному маршрутному таксі.

Реагуючи на подібні звернення хмельничан, управлінням транспорту та зв’язку, за дорученням міського голови, були змінені графіки руху маршрутних таксі, а саме: – скорочений інтервал руху, додатково на лінію вийшло 10 тролейбусів.
Також згаданим управлінням постійно проводиться заміна автобусів малої місткості на автобуси великої та середньої місткості. Сьогодні на дорогах нашого міста працює 81 автобус великої та середньої місткості, які знаходяться в приватній власності та 19 автобусів комунальної власності.

Наступна проблема, яка хвилює громаду нашого міста, це проблема із зупинками, оскільки мешканці обласного центру звикли до зручності щодо зупинки “За вимогою” пасажира, яка на сьогоднішній день не виконується.

Управлінням транспорту та зв’язку, спільно з представниками ДАІ та управлінням житлово-комунального господарства, проведено відповідну роботу з вивчення місць розташування зупинок “За вимогою”. Днями до управління житлово-комунального господарства надано перелік 13 місць для облаштування під зупинки “За вимогою”. Насамперед це стосується мікрорайону Ружична, території біля будинку побуту “Хмельничанка”, на вулиці Толстого та в мікрорайоні Лезнєве, біля кафе “Яна”.

Мешканці мікрорайону Ружична скаржились на незадовільне транспортне сполучення… Фахівці управління транспорту та зв’язку вивчили це питання і повідомляють, що в мікрорайоні Ружична з кінцевої зупинки через кожних 7 хвилин відправляються маршрутні таксі за маршрутом №18 “Ружична – Ракове”, №27 “Озерна – Ружична”, №40 “Ружична – Лезнєве” та №41 “Лісові Гринівці – Аеропорт” в загальній кількості 32 одиниці, а також маршрут Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” №4 “Примакова – Ружична”, що повністю забезпечує потреби мешканців даного мікрорайону.

Проведеним обстеженням пасажиропотоку 25 листопада 2008 року на автобусному маршруті №4 “Примакова – Ружична” встановлено, що перевезення мешканців мікрорайону повністю забезпечується, пасажири на зупинках не залишаються.
Втім, робота маршрутних таксі в мікрорайоні Ружична взята під контроль диспетчерами-контролерами комунального підприємства з організації роботи міського пасажирського транспорту.

Ще одне питання, яке порушувалось пасажирами пільгових категорій, це питання щодо безкоштовного проїзду в маршруті №21 “АС-1 – Катіон”.
Управління транспорту та зв’язку повідомляє, що між ними і приватним перевізником Мішиним О.В. досягнуто домовленість щодо безкоштовного перевезення громадян пільгової категорії, які рухаються по вул. Проспект Миру до поліклініки №2.
Міська влада вважає пріоритетними питання реагування на звернення представників територіальної громади.

Автор: УВІП