Хмельницькій міській ветеранській організації – 25!

Вітаючи присутніх від імені міського голови Сергія Мельника Валерій Олександрович зазначив: “За ці роки вам довелося пройти складний і разом з тим життєво важливий шлях. Налагоджена активна співпраця з владними і господарськими структурами, спрямовані зусилля на постійне піклування про дотримання прав ветеранів, турботу про людей, які потребують допомоги. Віддаючи велику шану та повагу вам, міська влада спрямовує свою роботу на те, щоб забезпечити нормальне життя, захистити від життєвих негараздів тих, хто своєю самовідданою працею возвеличував нашу Батьківщину”.

Зокрема, секретар міської ради поінформував, що сьогодні у нашому місті проживають близько 69 тис. пенсіонерів, серед яких майже 13 тис. ветеранів війни і 22 тис. ветеранів праці, більше 21 тисячі інвалідів. Постійно проводиться комплекс благодійних заходів, спрямованих на адресну підтримку пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці інших соціально незахищених категорій.

Для інвалідів війни, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб проводяться капітальні ремонти жилих будинків і квартир. У 2011 році за рахунок коштів державного бюджету такі види робіт виконано для 84 осіб, використано близько 600 тис. грн. За рахунок коштів міського бюджету замінено непридатне газове обладнання для 36 осіб на суму в 100 тис. грн. Щорічну разову грошову допомогу до Дня Перемоги отримало 13 тис. ветеранів війни на загальну суму понад 4 млн. грн. У 2011 році матеріальну допомогу з міського бюджету надано близько 4,5 тисячам осіб, які потрапили в складні життєві обставини, на суму понад 700 тис. грн.
Ветерани, люди похилого віку проходять оздоровлення у Рекреаційному центрі “Берег надії”, що знаходиться в с.Головчинці Летичівського району. Центр забезпечений автомобілем для перевезення осіб, що пересуваються на візках.

Після вітальних слів Валерій Лесков за багаторічну, сумлінну і плідну громадську роботу, вагомий особистий внесок у соціальний захист ветеранів війни і праці, активну участь у патріотичному вихованні молоді міста Хмельницького та з нагоди 25-річчя створення Хмельницької міської ради організації ветеранів України нагородив: голову Хмельницького міського товариства інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил Тимофія Івановича Величка, голову комітету ветеранів Великої Вітчизняної війни Хмельницької міської ради організації ветеранів України Олександра Васильовича Випірайленка, члена Хмельницької міської ради організації ветеранів України Тамару Миколаївну Коблюк, голову Хмельницької міської ради організації ветеранів України Габтульмунера Мухамедовича Садикова, почесного голову Хмельницької міської ради організації ветеранів України Андрія Георгійовича Шоханова.

Продовжилися урочисті заходи з нагоди 25-річчя міської ветеранської організації концертною програмою та святковим обідом.