https://moyagazeta.com/

Кандидату у депутати Віктору Коліщаку “подарували” вибухівку

Віктор Коліщак, пряма мова:

“01 вересня 2012 року близько 15 год. 30 хв. до приміщення, яке належить моїй дружині на праві приватної власності, готельного комплексу «Вік Жан» (м. Хмельницький), таксистом місцевої служби доставлено адресований мені пакет.

Після його відкриття та огляду, мною виявлено пристрій з мобільним телефоном і приєднаними до нього проводами, схожий на вибуховий пристрій. Мною було негайно повідомлено місцеві правоохоронні органи та викликано оперативно-слідчу групу.

Членами оперативної групи на місці події оглянуто пристрій, вилучено його та призначено експертне дослідження на предмет відповідності його до вибухових пристроїв.

На даний час мені відомо, що експертами-вибухотехніками підтверджено наявність у пристрої вибухової речовини, еквівалентом 140 грамів тротилу.

У ході огляду місце події працівниками правоохоронних органів були вилучені речові докази, а вибуховий пристрій знешкоджено шляхом контрольованого підриву.

За даним фактом Хмельницьким міським відділом Управління МВС України в Хмельницькій області 01 вересня 2012 року порушено кримінальну справу № 27/4245 за фактом вчинення невідомою особою хуліганських дій, тобто за ознаками злочину, передбаченого ст. 206 ч.1 КК України.

З прийнятим рішення щодо порушення кримінальної справи за фактом вчинення хуліганських дій я категорично не погоджуюсь та розцінюю це як замах на своє життя та членів моєї сім’ї, оскільки дана подія – спроба вручити мені пакет, розпочалась ще 31 серпня 2012 року.

В цей день невідома особа намагалась вручити мої дружині пакет за місцем мого проживання. Через її відмову отримати пакет для послідуючої передачі, посилка мною не була отримана. Враховуючи наполегливість і послідовність цілеспрямованих дій невідомих мені осіб, є підстави вважати про їх замовний характер, що і відбулось 01 вересня 2012 року.

На даний час я обіймаю посаду голови Хмельницької районної державної адміністрації та балотуюсь у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 188.

Оскільки ніяких конфліктів в особистому та службовому житті на даний час я не маю, то дану подію пов’язую виключно із своєю політичною діяльністю кандидата в народні депутати України.”