https://moyagazeta.com/

На Хмельниччні триває акція – конкурс: З Бугом у серці

ЇЇ мета – підвищення екологічної свідомості, формування наукового природничого світогляду учнівської молоді; формування бережливого ставлення до живої природи, до особливо рідкісних тварин та рослин верхів’я Південного Бугу та його приток. Ініціатором конкурсу виступило Подільське екологічне товариство, яке спільним наказом з управлінням освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області затвердило умови проведення обласної акції –– конкурсу «З Бугом у серці» та склад оргкомітету і журі з підведення підсумків та відзначення призерів конкурсу.

Учасниками обласної акції – конкурсу можуть бути окремі школярі, шкільні гуртки, клуби, інші об’єднання школярів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, позашкільних закладів освіти. Вони змагатимуться у п’яти номінаціях (опис місцевості верхів’я Південного Бугу та його приток; проведення акцій (з ілюстрованим звітом) з охорони природно-територіальних комплексів верхньої частини Південного Бугу та його приток; художні доробки; краща школа в області, яка проводить активну природоохоронну роботу; кращий вчитель області, який проводить активну роботу з охорони і збереження довкілля).

Призери в кожній номінації відмічатимуться дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та отримають заохочувальні відзнаки.
Збір робіт для підведення підсумків відбуватиметься до 10 травня 2012 року. Нагородження призерів буде проводиться 5 червня 2012 року у Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища.

Дана обласна акція – конкурс «З Бугом у серці» проводиться в рамках проекту «З Бугом у серці – охорона, збереження та раціональне використання біологічного та ландшафтного різноманіття басейну верхів’я річки Південний Буг шляхом проведення обласної суспільно-інформаційної кампанії та практичних ініціатив на місцевому рівні», який реалізується Подільським екологічним товариством за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США.

Руслан Білик Заступник голови  Подільського екологічного товариства