https://moyagazeta.com/

Хмельницький міський центр зайнятості займається “профілактикою безробіття”

Мета заходу – налагодження тісної, цілеспрямованої та продуктивної співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, соціальними партнерами і роботодавцями щодо здійснення профорієнтаційної роботи з молоддю.

Відкрила засідання круглого столу директор Хмельницького міського центру зайнятості Тетяна Мехеда, яка ознайомила учасників з станом ринку праці міста та запропонувала міні презентацію роботи Хмельницького МЦЗ із надання профорієнтаційних послуг населенню.

Одним із шляхів вирішення існуючих проблем на ринку праці є розгортання системної, послідовної та широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи в суспільстві, організації комплексної профорієнтаційної роботи з населенням, зокрема молоддю, а також забезпеченні тісного діалогу з роботодавцями щодо пояснення переваг забезпечення працівників гідними умовами праці та достойною заробітною платою.

Учасники круглого столу внесли конструктивні пропозиції до проекту рекомендацій та визначили шляхи щодо подальшої співпраці у напрямку профорієнтації.
У заході також взяли участь представники управлінь та відділів міської ради.

Автор: УВІП