https://moyagazeta.com/

Хмельницький від снігу прибирають більше 300 працівників комунальних служб міста та майже 50 одиниць техніки

У прибиранні максимально задіяна спеціальна техніка комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг тажитлово-експлуатаційних контор, а це: 3 грейдери, 10 розкидачів піску, 30 тракторів, 6 снігоочисних машин; додатково до розчищення снігу залучена техніка комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста спеціалізованого комунального підприємства “Хмельницька міська ритуальна служба”, КП “Хмельницьктеплокомуненерго”, КП “Південно-Західні тепломережі”, КП “Хмельницькводоканал”, КП “Хмельницькбудзамовник”.
За допомогою техніки понад 370 працівників комунальних служб докладають всіх зусиль для прибирання міста від снігу. Транспортні зупинки міста розчищають від снігу 2 бригади у складі 14 працівників ХКП “Електротранс” та КП з організації роботи міського пасажирського транспорту.
Як повідомили у відділі благоустрою управління житлово-комунального господарства, який контролює стан доріг і тротуарів у місті, лише за минулу добу на вулиці та автошляхи Хмельницького висипано близько 285 тонн піщано – соляної суміші.
Для забезпечення функціонування та життєдіяльності обласного центру особовий склад комунального підприємства із будівництва, ремонту та експлуатації доріг працює цілодобово.
 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА КОНТРОЛЮ