https://moyagazeta.com/

Для дітей-інвалідів з'явився “Берег надії”

Вартість проекту складає 730 тис. грн. Ще 101 тис. грн. виділено з міського бюджету для придбання автомобіля і переобладнання його з метою перевезення інвалідів-візочників. Одночасно на забезпечення путівками дітей-інвалідів та осіб з обмеженими можливостями виділено 100 тис. грн.

Під час відкриття Центру були вручені путівки на оздоровлення першим пацієнтам закладу. Центр відкрито рішенням дев’ятнадцятої сесії міської ради від 6 серпня ц. р.. Його засновником є територіальна громада в особі Хмельницької міської ради. Центр підпорядковано управлінню праці та соцзахисту. Метою діяльності Центру є мобілізація, підсилення ресурсів соціального, психологічного та фізичного розвитку сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами, шляхом створення умов для оздоровлення та змістовного відпочинку. Його діяльність також спрямована на поступове повернення особи до самостійного повноцінного життя.

Методами роботи Центру є відновлення здоров’я і працездатності шляхом відпочинку на лоні природи з використанням рухових вправ, спортивних забав, ігор, творчих занять та позитивна дія на організм людини природних факторів – сонця, свіжого повітря, води, рослинності. Міський голова Сергій Мельник відкрив Центр, перерізавши разом із присутніми гостями: заступником Голови Верховної Ради України Миколою Томенком, головою обласної ради Іваном Гладуняком і головою ОДА Іваном Гавчуком, символічну стрічку.

За вагомий особистий внесок у проведення реконструкції та ремонту приміщення Рекреаційного центру сімейного типу з відновлення здоровґя дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями “Берег надії” мер нагородив грамотами з врученням цінних подарунків: приватних підприємців Петрунькова Миколу Івановича та Петрунькова Миколу Миколайовича.