https://moyagazeta.com/

Випускники ХНУ отримали дипломи

Диплом бакалавра здобули 2 тисячі 778 випускників, із них 1 тисяча 375 випускників денної форми навчання, 185 випускників отримали диплом із відзнакою; диплом магістра отримали 260 випускників, із них 127 з відзнакою; кваліфікацію спеціаліста – 2435 випускників, з них 126 дипломів з відзнакою.
Дипломи молоді фахівці отримали з рук представників міської та обласної влади.

Звертаючись до випускників, професорсько-викладацького складу навчального закладу, батьків та гостей свята, Віктор Байдич передав вітання від міського голови Сергія Мельника, міської ради та виконавчого комітету, побажання щастя, добра та реалізації усіх планів.
Отримання випускниками дипломів Віктор Байдич назвав знаковою для них подією. З однієї сторони – це закінчення цікавого студентського життя, з іншої – початок нового етапу в житті, який потребує реалізації отриманих в університеті знань, сподівань і надій.
Віктор Григорович закликав молодих людей гордитися тим, що вони закінчили один із найпрестижніших вузів нашого міста й області, випускники якого працюють по всій державі. Висловив упевненість, що роки навчання в університеті залишаться для них яскравою та незабутньою сторінкою життя.
Заступник міського голови побажав випускникам працювати на користь краю і держави, бути гарними людьми та шанувати славні українські традиції.
 

Автор: УВІП