https://moyagazeta.com/

Хмельничани фотографують своє місто з любовґю

Він, зокрема, зазначив, що розвиток місцевого самоврядування в нашому місті та фотографії в ньому мають схожу історію. 1880 року в місті Проскурові вперше відбулися вибори міської думи, яка обрала першого міського голову.

Цього ж ріку тут було відкрито першу фотографію міщанина Матвія Юргилевича. Міський голова високо оцінив роль фотознімків, як свідків історичних фактів і подій, так і значення сучасних фото для наступних поколінь. “Фотомистецтво в нашому місті набуває динамічного розвитку, про що свідчить і фотоконкурс “Хмельницький крізь обґєктив”, і сьогоднішня фотовиставка, які вже стали традиційними”. Він подякував за участь у конкурсі та запросив усіх, хто любить ходити з фотоапаратом містом, взяти активну участь у підготовці фотоальбомів про нього.

У цьогорічному конкурсі взяли участь 38 фотографів та аматорів фотомистецтва. Вони представили 258 фотографій, з яких авторитетне журі відібрало для експонування на виставці 252 робіт 36 авторів.

Голова журі, секретар міської ради Валерій Лексов оголосив результати фотоконкурсу “Хмельницький крізь обґєктив” та вручив відзнаки переможцям.

Дипломами учасника виставки фотоконкурсу “Хмельницький крізь обґєктив” нагороджені:

Денис Шашенок; Андрій Шашенок; Ксенія Жужа; Ігор Байдак; Юрій Мельник; Сергій Новіков; Євген Чорнобай; Сергій Мельник; Елла Мазур; Олег Зайченко; Вадим Кирилюк; Наталія Дмитрук; Євген Кондратюк; Анна Грибінюк; Лариса Подкоритова; Дмитро Ковбасюк; Тетяна Заморока; Геннадій Телеховський; Валерій Телеховський; Анастасія Лисенко; Яна Боднарчук; Віталій Міхалевський; Олександр Нікітін; Микола Палига; Олександр Дмитришин; Анатолій Іванов; Сергій Іванов.

Дипломами переможців у номінаціях та відповідними грошовими нагородами нагороджені наступні учасники фотоконкурсу:

Номінація “Публіцистика” За влучне висвітлення життя міста – Ірина Грицюк Номінація “Старе та нове місто” Автор серії робіт про старе сучасне місто – Сергій Аніськов

Номінація “Новини та повсякденне життя”

3 місце – за вміле висвітлення повсякденного життя міста – Ігор Западенко

2 місце – за серію робіт про місто Хмельницький – Юрій Крамар

1 місце – за серію панорам про місто Хмельницький – Костянтин Жданов

Номінація “Люди”

3 місце – за серію робіт про людей – Олег Ніколаєв

2 місце – за серію робіт про людей – Олександр Баннов

1 місце – за серію робіт про хмельничан – Сергій Прищепа Дипломом за перемогу в номінації “Відзнака міського голови” та грошовою премією в сумі 1500,00 гривень нагороджений Сергій Зисько.

Автор: УВІП