https://moyagazeta.com/

Литовська компанія Snaige надала добродійну допомогу постраждалим від повені у Західній Україні

Передача допомоги була здійснена 28 вересня 2008 р. під час благодійного концерту, на честь 850-ліття м. Снятин, всі кошти зібрані під час якого будуть перераховані до фонду допомоги постраждалим.

Руслана Лижичко: «Наслідки повені ще не ліквідовані. Зараз, коли допомога першої необхідності надана, людям вкрай необхідно відновити побутові умови. Ми дякуємо компанії Snaige, яка відгукнулася на заклик про допомогу і безкоштовно передає 100 холодильників постраждалим сім’ям, в першу чергу багатодітним і малозабезпеченим».

Компанія Snaige не вперше бере участь в подібних добродійних акціях. У 2005 році, в рамках програми організованої фондом «Україна 3000» і спільно з посольством Литви в Україні, Snaige внесла свій вклад до поліпшення умов в лікарнях, передавши декілька сучасних холодильників у користування Центру онкогематології при українській дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ і дитячому відділенню Інституту онкології.

Аналогічні акції були реалізовані для Київського міського дитячого центру клінічної імунології, Литовського Посольства, СНБО, МЗС та інших організацій. АТ Snaige (Снайге) – литовська компанія, що спеціалізується на виробництві холодильників та морозильників. За експертними даними і даними митного ввезення, вона займає 5 позицію з продажу холодильників в Україні. На українському ринку холодильники Snaigė представлені з 1963 року і зважаючи на довгу історію співпраці та сильні позиції укріїнський ринок є для АТ Snaigė одним із найбільш пріоритетних. Наші споживачі вже багато років віддають перевагу цій техніці завдяки її високій якості, функціональним можливостям та європейському дизайну.

Сергій Драпкін, директор ТОВ «Снайге-Україна»: «Україна – одна з країн, населення якої є активними споживачами нашої продукції і наш обовґязок – підтримати їх в біді всіма можливими для нас засобами. Ми розуміємо, що зараз людям украй необхідні речі побутового характеру, тому сподіваємося, що наші нові холодильники хоча б трохи допоможуть постраждалим людям у відновленні добробуту в їхніх оселях. З найкращими побажаннями з Литви». 

Інформаційна довідка про компанію Snaige:

Компанія Snaige заснована у 1963р і є міжнародною компанією, 93% продукції якої експортується в 40 країн світу. Щороку компанія виробляє близько 600 000 холодильників та морозильників та є лідером продажу на ринках Литви, Естонії, Латвії та Болгарії. Виробництво продукції здійснюється згідно міжнародних стандартів якості ISO9001, ISO 8187, IEC 335-2-24та ін. В Україні компанія займає 5-те місце за обґємами продажів, більшість з яких здійснюється у Західному регіоні країни.

Інформаційна довідка про фонд:

На базі своїх благодійних фондів Руслана Лижичко та Віталій Кличко сформували комітет підтримки постраждалих від повені під гаслом “Карпати. Повінь. SOS. 2008”. Основною метою діяльності комітету є координація адресної допомоги районам, які найбільше її потребують та створення інформаційної бази постраждалих та їх потреб, що дозволить приватним і благодійним інституціям надавати допомогу оперативно та ефективно.