https://moyagazeta.com/

Християнський рок- гурт “Breakthrough” грав для хмельничан (відео)

Там упродовж десяти днів з хмельничанами, які бажали покращити знання англійської, займалися справжні американці. Гості-викладачі – ані слова українською або російською. Ефект очевидний: хочеш або ні, якщо стане нервів та бажання, так-сяк заговориш мовою Марка Твена, Джона Кеннеді, Мерилін Монро та інших видатних особистостей. Цього разу, як логічне завершення мовних курсів, Макл Готт запропонував закріпити навички, отримані влітку слухачами, через музику.

Гурт “Breakthrough band” (США), назва якої у перекладі означає “прорив”, у супроводі пана Готта, його дружини та доньки, а також іще кількох американців у вівторок запросив усіх хмельничан на концерт. Шоу відбулося у стінах обласного театру імені М. Старицького.  Головний організатор заходу – радіо  Proactive.fm
Семеро музикантів, з яких лише одна дівчина, заспівали хмельничанам десять композицій. Незвичне для православного та католицького світів поєднання рокової музики та текстів релігійного змісту, потужного вокалу фронтмена «Breakthrough» Шона Мітчела зібрали чималу аудиторію: порожніх місць у залі майже не було. Усі, хто цього осіннього вечора відвідав концерт, мали змогу насолодитися не лише якісною музикою та відчути потужну енергетику справжнього американського року, але й почути одкровення учасників групи про їхнє життя та шлях до Бога.

“Ми прагнемо поділитися Євангелієм Ісуса Христа у такий спосіб, щоби молоді було зрозуміло”, – каже Майкл Готт. “Ми не змушуємо людей приєднатися до будь-якої релігійної групи, ми просто хочемо розповісти: Ісус Христос – живий сьогодні. І нам необов’язково співати старі пісні, щоби славити Бога. Ми можемо співати сучасну музику, тому що Бог живий сьогодні, а не вчора” – так пояснив іще одну мету свого візиту до обласного центру поважний американський пан. Аби тексти пісень були зрозумілі усім, а не лише поліглотам, не екрані демонструвалися слова пісень українською та англійською мовами.

По закінченні концерту кожен з глядачів отримав у подарунок  диск з записом музики  гурту та проповідей Майкла Готта.

Як і на курсах з англійської мови, було багато релігійної пропаганди. Напевне, останній аргумент міг бути і не на користь концерту. Проте… Чи багато з нас розуміє, про що вони,  пісні Америки? На цьому концерті можна було просто насолоджуватися доволі гарним виступом, не зважаючи на лейт-мотив заходу. Та й з рештою, тематика – не найгірша. Бог живе у душі кожного. Майже кожного.

Ольга Лисиця

відео, монтаж Ольга Лисиця