https://moyagazeta.com/

Хто стоїть за переможцем тендеру по Чернелівці?

Стурбованість свободівців викликала інформація про переможця тендеру ПП «Явір-Інвест», яку пов’язують з народним депутатом України Олегом Лукашуком. Звіту про виконання робіт на будівництві другої черги Чернелівського водогону вимагають громадяни під час зустрічей та прийомів, адже останнім часом в Хмельницькому почастішали відключення води, майже щотижня місто «зневоднюють» на цілий день.

Депутати вимагають від влади назвати учасників тендеру для виконання робіт, загальну вартість проекту, об’єм виконаних робіт і розмір витрачених коштів станом на 01.08.2011 року, об’єм запланованих робіт в 2011 році, копію кошторисної документації виконання робіт з будівництва другої черги Чернелівського водогону, передбаченої субвенцією з державного бюджету в рамках програми «Питна вода» і коштів з Хмельницького міського бюджету, а також графік проведення робіт з будівництва другої черги Чернелівського водогону.

Інформацію про учасників тендеру, його переможця, хід робіт на будівництві другої черги Чернелівського водогону буде надано для ЗМІ і доведено до громади.

Довідка. На будівництво другої черги Чернелівського водогону в 2011 році з міського бюджету було виділено 9 млн. гривень, ще 30 млн. гривень виділи з державного бюджету.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»