https://moyagazeta.com/

Інноваційна технологія боротьби з целюлітом на обличчі та тілі, LPG-ендермологія, тепер і в Хмельницькому ((0382) 71-58-58; 067 380-38-00)

Масажні послуги:
– LPG — ендермологічний ліпомасаж
– LPG — ендермологічний ліфтмасаж
– Всі види ручного масажу.

Спеціалісти із США вже визнали цей метод одним із найжорсткіших у відношенні до підшкірних жирових відкладень. Адже LPG-ендермологія в силах впоратися не лише з ранніми стадіями розвитку целюліту, а й з такими формами цього захворювання, які раніше вважались безнадійними і відбирали надію на красиве тіло з пружною шкірою в багатьох жінок. Більш дієвий метод досі ще не був винайдений.

LPG-ендермологія в Хмельницькому вирізняється з-поміж інших косметологічних методик, доступних в місті. Над винайденням і вдосконаленням цього методу протягом багатьох років працювали провідні медики світу.

Перший LPG-апарат з’явився завдяки французькому ученому Готьє. Спершу він призначався для виконання фізпроцедур та згладжування рубців. В ході роботи з апаратом, лікарі почали помічати значне покращення стану шкіри та зменшення підкірних ліпідних утворень всюди, куди доторкалась «диво-машина». Сам того не підозрюючи, Готьє здійснив справжню революцію в розвитку сучасної косметології та естестичної медицини.

Люди будь-якого віку та статі можуть випробувати на собі чарівну дію LPG-ендермології в Хмельницькому. Вже після перших сеансів будуть помітні покращення. Протипоказанням для проведення цієї диво-методики є онкологічні захворювання, варикоз, наявність інфекційних захворювань, хронічні хвороби в стадії загострення, міома.

Контактні телефони в місті Хмельницькому: (0382) 71-58-58
                                                                                               (067) 380-38-00