https://moyagazeta.com/

Після падіння з третього поверху малюк чудом залишився неушкодженим

Сусіди, побачивши дитину, яка буквально розривалася від плачу посеред прибудинкової клумби, викликали «швидку» та правоохоронців. Як з’ясувалось згодом, у цьому будинку, на третьому поверсі, багатодітна сім’я винаймала квартиру. Батьки виховували чотирьох дітей: двох дівчаток семи та трьох років і двох хлопчиків, старшому із яких шість, а молодшому — всього один рік.

Того дня чоловік з дружиною залишили дітей вдома, а самі пішли на ринок, де обоє працювали. Коли усе сталося, дівчатка якраз гуляли на вулиці, а от хлопці залишились у квартирі та грались собі на балконі. Старший виніс туди табурет, щоб мати змогу спостерігати за машинами та людьми. Маля і собі захотіло поглянути, що ж там діється за вікном… А потім хлопчик не втримав рівновагу, перехилився й упав прямо на клумбу. І лікарі, і правоохоронці в один голос стверджують, що сталося справжнє диво, адже малюк відбувся лише подряпинами.

«В цій ситуації однозначно винні батьки, — зазначає начальник кримінальної міліції у справах дітей Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Юрій Плюта. — Наразі їх уже притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незрозумілим є й те, — додає правоохоронець, — як можна залишити однорічну дитину на шестирічного доглядальника, котрий і сам потребує батьківської уваги та опіки».

НАТАЛІЯ КАСАПЧУК