https://moyagazeta.com/

Відбулася чергова 17 сесія міської ради

Перед початком роботи сесії Сергій Іванович привітав присутніх із Днем Конституції України та вручив почесні грамоти та цінні подарунки депутатам міської ради Віталію Діденку, Олегу Певнєву та слюсарю з ремонту рухомого складу Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” Анатолію Околєлову. Також міський голова вручив грамоти та цінні подарунки Хмельницької обласної ради з нагоди відзначення Дня Конституції депутату Хмельницької міської ради Віктору Байдичу, головній медичній сестрі Хмельницької об’єднаної стоматологічної поліклініки Наталії Осідак та оголосив подяку обласної ради керівнику судномодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Юрію Гаркавенку.
Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2011 році за проект “Реабілітація дітей з особливими потребами” було вручено заступнику начальника управління праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я Михайлу Василишину.
Після цього депутати почали працювати згідно порядку денного. Першим питанням депутати розглянули та затвердили список кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти міста для призначення персональних премій Хмельницької міської ради. Також депутати підтримали проект рішення про створення Хмельницького дошкільного навчального закладу №11 “Золота рибка”, затвердили статут створеного дошкільного закладу та змінили найменування навчального закладу. Міські обранці підтримали ряд місцевих ініціатив мешканців міста, зокрема щодо припинення діяльності грального бізнесу в місті Хмельницькому.
Бурхливе обговорення викликало питання про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2012 рік. Депутат Олександр Кізляр пропонував направити 300 тис. грн. на асфальтування вулиці Житньої та 100 тис. грн. на благоустрій території за адресою вул. Інститутська, 5. Проте заслухавши різні думки депутати проголосували за пропозицію використати 400 тис. грн. на благоустрій прибудинкових територій.Також депутати розглянули та затвердили проекти рішень про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров’я населення на території міста Хмельницького, про збільшення розмірів статутних капіталів і затвердження змін до статутів комунальних унітарних підприємств Хмельницької міської ради, про передачу в постійне безоплатне користування ПАТ по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз” зовнішніх мереж газопостачання, які є комунальною власністю територіальної громади міста, про затвердження переліку адміністративних послуг виконавчих органів Хмельницької міської ради, які будуть надаватись через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради, про затвердження проекту дитячого навчального закладу №38 “Світанок” “Світанкове дитинство” на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та інші.
У ході пленарного засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з питань, які стосуються комунального майна, соціального захисту населення, врегулювання земельних відносин.
Всього під час чергової 17 сесії міської ради було розглянуто 122 питання з різних сфер життєдіяльності міста Хмельницького, прийняті відповідні рішення.

Хмельницька міська рада

Виконавчий комітет