https://moyagazeta.com/

Міська влада відповідала хмельничанам по телефону

Зокрема, хмельничанка із вулиці Гречка, що в мікрорайоні Дубове, скаржилась на відсутність тротуару. Мешканці вулиць Раскової та Молодіжної просили навести лад з вибоїнами на проїжджій частині. Також мешканець вулиці Молодіжної турбувався під’їздами до будинків №№ 3; 3/1; 3/2, яких за технікою безпеки повинно бути два.

Авторка звернення з проспекту Миру повідомила, що на зупинці “Сілістра” провалилося асфальтне покриття; а у дворі між СЗОШ І-ІІІ ступенів №21 та дитячим садком утворилося стихійне сміттєзвалище. Мешканець будинку № 16 з вулиці Проскурівської, який не побажав назватися, скаржився на безлад у дворі згаданого будинку. Зокрема, на зруйнований дитячий майданчик, відсутність тротуару та велику кількість сміття. Мешканка вулиці Румянцева прохала відновити маршрут автобусу №4 у мікрорайоні Ружична.
Григорій Михайлович роз’яснив, що маршрут ніхто не скасовував, а в зв’язку із зменшенням пасажиропотоку в літній період та з тяжким матеріальним становищем ХКП “Електротранс” обмежило випуск автобусів, зокрема це стосується і маршруту №4.
На кожне звернення заступник міського голови дав роз’яснення. Конкретні доручення для розв’язання порушених в ході прямої телефонної лінії проблем направлені керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

Зважаючи на невелику кількість дзвінків від хмельничан, заступник мера мав можливість відповісти на запитання журналістів, які традиційно беруть участь у спілкуванні влади міста з його мешканцями. У спілкуванні із журналістами була приділена увага широкому колу тем, які стосуються нагальних питань діяльності системи охорони здоров’я.

Представники ЗМІ попросили прокоментувати ситуацію щодо травмування хмельницьких школярок у Рівненській області під час буревію. Григорій Михайлович відзначив, що міська влада щодня контролює цю ситуацію. Як повідомлялося, стан дівчинки, що постраждала більше, в стабільному стані. Але, на жаль, попри всі втручання медиків, в тому числі, і операційні, дитина може залишитися інвалідом, адже травмовано хребет з ушкодженням головному мозку. Заступник мера запевнив, що всі витрати медичних послуг рівненських лікарів, міська влада проплатить за рахунок коштів бюджету міста.
Цікавились журналісти ситуацією із забезпеченням інсуліном хворих в обласному центрі. Григорій Михайлович відмітив, що у порівнянні з іншими містами, гостро цієї проблеми в нашому місті не відчувається. Багато хворих почали користуватися вітчизняним інсуліном, якого є достатньо; навіть ті, що користувалися іноземним. Адже цукровий діабет – це терапія, яка потребує постійного вживання лікарського препарату.

Також журналістів турбувало питання санітарного стану міського пляжу. Заступник мера завірив, що наразі територія відповідає всім санітарним нормам, хоча при відкритті купального сезону були деякі зауваження до облаштування пляжу.
Окремо журналісти цікавились придбанням для медичних установ сучасного рентген апарату, оскільки у цьому році для міської дитячої лікарні придбано сучасний комплексний апарат ультразвукової діагностики, що дозволяє ретельніше проводити обстеження дітей з різною патологією. Григорій Михайлович поінформував, що планується в поточному році придбати сучасний рентген апарат за кошти міського бюджету, вже є 1 млн. гривень. Але враховуючи, що дане обладнання є дороговартісним, планується залучити кошти обласного бюджету.

“Незважаючи на економічну кризу, міська влада намагається приділяти увагу оновленню обладнання медичних закладів міста для їхнього належного функціонування” – наголосив Григорій Давиденко.
 

Автор: УВІП