https://moyagazeta.com/

Коли в Хмельницькому увімкнуть батареї

 «Ми готові до опалювального сезону на всі 100 відсотків, – каже заступник міського голови Хмельницького Анатолій Нестерук. – Ліміти по газу проплатили, заборгованості немаємо. Тому готові подати тепло в оселі хмельничан в будь-який момент».
Щоправда, найближчі дні навряд чи слід очікувати на початок опалювального сезону. «Три дні середньодобова температура на вулиці не повинна перевищувати 8 градусів, – пояснює Анатолій Макарович. – Ми моніторимо цю ситуацію щодня, а також дивимося прогнози погоди. А найближчі дні обіцяють потепління. Тому і не можемо поки розпочати опалювальний сезон».
Коли ж розпочнеться офіційний опалювальний сезон, то вперше чергу тепло, за словами заступника міського голови, подадуть до дитячих садочків та лікарень.
Зауважимо, що в новому опалювальному сезоні мешканцям міста доведеться платити за новими тарифами. Абонентам «Хмельницьтеплокомуненерго», в яких є лічильники – 1221,97 грн. за 1 Гкал., в будинках не обладнаних лічильниками обліку – 27,93 грн. за 1 квадратний метр житла. Абоненти «Південо-Західних тепломереж» платитимуть 1144,72 гривні за Гкал. або 25,4 гривні за «квадрат» відповідно.

http://news.tv7plus.com/