https://moyagazeta.com/

У поліції розповіли про крадіжки, бійки і смерть на «Республіці»

Фестиваль «Республіка» у Кам’янці-Подільському цього року, за даними організаторів, відвідала рекордна кількість гостей – 10 тисяч людей з різних областей України. Приїхали гості з Польщі, Німеччини, Італії, Білорусі. Молдови та Литви. Та попри посилені заходи безпеки, відбувалися крадіжки, бійки і навіть загинула молода дівчина.

Як повідомили в поліції, 22-річна киянка приїхала на фестиваль з друзями. Молоді люди розмістили свою палатку на валах неподалік фортеці. Відпочивальники пили спиртне, киянка відійшла в туалет, не втрималась і впала в каньйон. Дівчина померла на місці події.
«На тому місці немає огорожі, там схил і скелі, тому приїжджим важко зорієнтуватися. Крім того, потрібно враховувати, що це трапилось вночі, і те, що дівчина була нетвереза», – розповідає інспектор сектору моніторингу капітан поліції Руслана Марчук.
Відомості про подію внесено до ЄРДР за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

«За 4 дні фестивалю на території Старого міста зареєстрували 8 крадіжок мобільних телефонів. Окрім того, поліція отримувала повідомлення про крадіжки особистих речей та про бійки між відпочивальниками. Для охорони порядку залучили і патрульних із Хмельницького та представників громадськості. Варто зауважити, що на території, де були сцени, за правопорядком стежила не поліція, а власна охорона фестивалю», – додає Руслана Марчук.

За інформацією міської ради, організатори повідомили, що порядок на фестивалі забезпечували 55 охоронців, в тому числі учасники АТО, та 15 медичних працівників.Для огорожі локацій, які могли нести небезпеку, використали 300 метрів забору та 500 метрів сигнальних стрічок. 

http://ye.ua/