https://moyagazeta.com/

Найкращий вчитель інформатики – Олег Савицький

 Якщо ви думаєте, що урок у школі має нести лишень навчальну мету, то ви помиляєтесь. Він має виховувати, розвивати комунікабельність та вчити адаптовуватись у соціумі. Принаймні, у цьому переконаний вчитель інформатики гімназії №2 Олег Савицький. Цим і керується у своїй роботі з учнями. Слід зазначити, це приносить не погані результати. Цього річ, креативного педагога визнали кращим у своїй професії.

На першому уроці з інформатики, учні п*ятого класу гімназії №2 дізнались багато корисної інформації. Приміром, з мокрими руками сідати за комп*ютер не можна, швидкість його роботи не залежить від сили натискання на клавіатуру. Про це їм на уроці розповів Олег Савицький.
Чоловік уже 14 років працює вчителем інформатики. Каже, ще з шкільного віку хотів не лише отримувати знання, а й передавати їх іншим. Працювати ж з дітьми подобається і на його думу, не погано виходить. Цього річ, його визнали кращим за професією. Все ж найкращою відзнакою для педагога є задоволені уроком п*ятикласники.
Пишається своїм працівником і керівництво гімназії. Директор Віктор Байдич говорить: своєю роботою Олег Миколайович створює хороший імідж для навчального закладу.

Віктор Григорович додає: Олег Савицький – це взірець сучасного педагога. Сам же вчитель залюбки поділився формулою професійного успіху: у роботі з учнями обов*язково потрібно поєднувати навчання з вихованням. Тоді вони отримують не лише знання, а й вчаться хорошим манерам поведінки і на уроці, і в житті, загалом. Щоправда, зазначає Олег Миколайович, без курйозних ситуацій, в роботі не обходиться.

Специфіка роботи з молодшими учнями та із старшокласниками різна, каже вчитель. Останні більш інформаційно підковані. Тому переконати їх, у тому,що соціальні мережі – це не завжди корисно, важче. Але є учні, котрі направляють свої знання та енергію в більш корисне русло. Так вихованці Олега Савицького неодноразово ставали призерами Всеукраїнський олімпіад та конкурсів.
Сам вчитель також захоплюється веб-програмуванням. Каже, подобається писати сайти динамічної форми. Майбутні автори сайтів та комп’ютерних ігор знайшлись вже і серед п*ятикласників.
Тож можливо за декілька років світ побачить нова гра, створена під керівництвом вчителя інформатики гімназії №2 Олега Савицького.

http://excl.com.ua