https://moyagazeta.com/

У мікрорайоні Озерна відкрито пункт роздачі дитячого харчування

У символічному відкритті вже шостого пункту роздачі дитячого харчування взяв участь заступник міського голови Григорій Давиденко та головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Іван Гуцул.
Григорій Давиденко зазначив, що кисломолочна продукція постачається із молочної кухні, що розташована на вулиці Зарічанській і є однією з кращих у Західному регіоні.

Для зручності молодих мам по всьому місту розміщені пункти роздачі дитячого харчування: кисломолочна продукція видається безпосередньо на молочній кухні, у поліклініці №1, у дитячій поліклініці міської дитячої лікарні, на пунктах видачі у мікрорайонах Ракове і Гречани. Загалом у місті користуються послугами молочної кухні понад дві тисячі дітей до 2-років.
За словами заступника міського голови, подібний пункт роздачі дитячого харчування планується відкрити на базі дитячої поліклініки у мікрорайоні Дубове.

Головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Іван Гуцул зауважив, що для приготування різноманітної кисломолочної продукції: кефіру, суміші, сирної пасти за добу п’ятьма працівниками молочної кухні переробляється близько 500 літрів молока. Продукція молочної кухні поживна і корисна для дітлахів, що є головним чинником для виховання маленьких хмельничан здоровими, на радість батькам і суспільства.
 

Автор: УВІП