https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому триває місячник благоустрою

Наводиться лад у всіх мікрорайонах міста.
Минулими вихідними відбулася чергова хвиля масового прибирання території міста, зокрема на різних куточках обласного центру: в парку “Подільський”, на узбіччях вулиці Трудової, на схили при дорозі в районі НВК №2; в прибережній смузі річки Південний Буг від вулиці маршала Рибалка до вулиці Свободи та від підвісного мосту; на території пляжу та обхідного каналу на вулиці маршала Рибалка; на схили поблизу мосту у мікрорайоні Гречани, в парку “Заріччя” тощо; працювали депутати Хмельницької міської ради, представники департаментів, управлінь та відділів міської ради, комунальних підприємств міста, представники Хмельницького міського центру зайнятості, студенти Хмельницького Національного університету, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Університету економіки та підприємництва та інші.

До благоустрою території нашого міста долучилися також представники громадських та релігійних організацій, торговельних закладів міста, приватні підприємці. Зокрема, вони оновили фасади будівель своїх закладів, замінили на нову пошкоджену плитку при вході в магазини, провели роботи з відновлення газонів і клумб, впорядкували прилеглі території.

Одним із найрезультативніших і наймасштабніших були суботники у віддалених мікрорайонах міста – Раковому та Книжківцях. Його відповідальними організаторами стали депутати міської ради Віктор Паламарчук, Сергій Болотніков, Юрій Тюлькін та Світлана Мельник, котрі теж долучилися до прибирання. На суботнє прибирання охоче вийшли працівники 15-ого гарнізонного Будинку офіцерів, ветеранська організація 19-ої ракетної дивізії мікрорайону ракове, особовий склад військової частини 0553, а також мешканці мікрорайону.

Результативним був і суботник у мікрорайоні Заріччя. У прибиранні однойменного парку (парк “Заріччя”), розташованого між вулицями Свободи і Перемоги, на території поблизу НВК №4, взяли активну участь працівники управлінь та відділів міської ради. За час суботника зібрано причеп побутового сміття та сухого гілля.

Спонсорську допомогу для проведення місячника благоустрою, зокрема забезпечення пакетами для сміття та рукавицями, надали товариства з обмеженою відповідальністю: “Тін Імпекс”, “Престиж авто”, “Будальянс”.
Роботи з генерального прибирання міста тривають.

Автор: УВІП