https://moyagazeta.com/

На виконкомі у Хмельницькому розглянули хід виконання Програми протидії захворюваності на туберкульоз у 2009-2011 роках

Присутні на засіданні члени виконкому, керівники закладів охорони здоров’я міста, депутати міської та обласної рад, представники громадських організацій та засобів масової інформації заслухали доповідь заступника міського голови Григорія Давиденка з цього приводу. Було відзначено, що захворюваність на туберкульоз в місті протягом останніх трьох років має тенденцію до стабілізації.

На диспансерному обліку в міському протитуберкульозному диспансері перебуває 1061 хворий, з них 677 дорослих та 361 дитина, які інфіковані і мають великий ризик захворіти на туберкульоз. Активними формами туберкульозу хворіють 298 мешканців міста, які потребують постійного лікування і є небезпечними для оточуючих. Впродовж 2008-2010 років кількість хворих в місті стабілізувалася.
Проте, незважаючи на позитивні зрушення, залишається й ряд проблем, які були озвучені та розглянуті на засідання виконкому. Серед них: небажання мешканців міста вчасно проходити флюорографічне обстеження, відмова хворих від лікування, застарілість рентгенапаратів, нестача препаратів для вакцинування дітей та інші.

Усі зауваження було враховано, пропозиції включено до програми. Зокрема, з вересня місяця 2011 року за допомогою пересувного флюорографа за окремим графіком буде проведено обстеження усіх хмельницьких школярів віком старше 14 років. Також до кінця року заплановано завершити формування комп’ютерного обліку хворих.

Решту питань порядку денного члени виконавчого комітету розглянули у звичному режимі. За підсумками засідання прийняті такі важливі рішення: на сесію міської ради буде внесено пропозицію щодо затвердження Правил утримання домашніх тварин у м. Хмельницькому, про організацію та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей м. Хмельницького у 2011 році, про надання дозволів на експлуатацію об’єктів поводження з небезпечними відходами та інші.
Загалом, в ході чергового засідання члени виконкому розглянули близько 45 питань.

Автор: УВІП