https://moyagazeta.com/

Щотижневка комунальних підприємств Хмельницького

Зокрема, комунальним підприємством із санітарної очистки міста вручну прибрано 980 тис. м2 території; навантажено та вивезено з вулиць міста 158 м3 сміття. Заготовлено 458 т протиожеледної суміші.
Спеціалістами комунального підприємства “Міськсвітло” замінено 110 ламп зовнішнього освітлення на вулицях міста: Проскурівській, Гагаріна, Володимирській, Свободи, Суворова, Ватутіна, Раскової, Південній, Козацькій, Гастелла, прс.Миру, Зарічанській, Озерній, Гоголя, Лескова, І.Франка, Вишневій, Чкалова, Курчатова, на Площі Привокзальній та на Меморіалі Слави. Ліквідовано обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях: Вишневій, Вокзальній, Чкалова, Курчатова, Зенітній, Залізняка, Косіора, Постишева, Карбишева, Профспілковій, Гоголя, Примакова, Проскурівській та Ватутіна. Проведено ревізію в 8-ми шафах І-710. Замінено 37 комплектуючих в світильниках дворових територій в мікрорайонах Дубове та Гречани. Виправлено 7 опор на вулиці Раскової. Замінено 10 запобіжників та 5 котушок в шафах І-710.

Працівниками міського комунального підприємства “Спецкомунтранс” за звітний період вивезено транспортом КП “Спецкомунтранс” та утилізовано 12694 м3 твердих побутових відходів.
Продовжувались роботи з регулювання чисельності тварин Відловлено 10 безпритульних тварин.
Спеціалізованим комунальним підприємством “Хмельницька міська ритуальна служба” виконувались роботи з прибирання від сміття та похованню на кладовищах міста.

Комунальним підприємством із зеленого будівництва і благоустрою міста на вулицях міста викошено 14,2 га газонів, прополено 2680 м2 квітників, здійснено поливання квітників. Зрізано 33 аварійних дерева на вулицях: Подільській, Проскурівській, Західно-Окружній, Зарічанській, Житецького, Гагаріна, прс. Миру та І.Франка. Відремонтовано дитячі гойдалки, спортивні тренажери в парку ім. І.Франка та сквері ім. Т.Г.Шевченка. Пострижено 482м/п живоплоту на вулиці Трудовій. Відремонтовано лавки біля Палацу творчості дітей та юнацтва. Здійснено ремонт фонтану біля торговельного центру “Дитячий світ”.

Комунальним підприємством з будівництва, експлуатації та ремонту доріг ліквідовано 2693 м2 окремих пошкоджень асфальтобетонного покриття на вулицях: Купріна, Панаса Мирного, Гарнізонній, Майборського, Ціолковського. Встановлено 6 решіток на вулиці Вінницькій, прс. Миру, Вайсера, Панаса Мирного, Перемоги та Пілотській. Пофарбовано 200м2 бар’єрної огорожі на вулиці Західно-Окружній. Очищено 16 колодязів на вулицях: Красовського, Залізняка та Річній. Здійснено ремонт 270м2 щебеневого покриття по вулиці Колгоспній. Замінено 1 рамку на вулиці Панаса Мирного та люк на перехресті вулиць Красовського-Пілотська.

Державним підприємством СМЕП “Світлофор” проведено квартальне технічне обслуговування (миття) світлофорів на перехрестях вулиць: Шевченка – залізничний вокзал, Чорновола – Трудова, Чорновола (район заводу ЗБК). Замінено 5 контролерів на перехресті вулиць Кам`янецька – Прибузька, Заводська – Трудова, Заводська – ЗОШ №7, Кам`янецька – Примакова. Встановлено 5 дорожніх знаків на вулиці Залізняка та Свободи. Нанесено 1231м2 дорожньої розмітки на вулицях: Шевченка, Проскурівського підпілля, Рибалка, Довженка та Курчатова.  

Автор: УВІП