https://moyagazeta.com/

Канадійська делегація відвідала Хмельницький

Член делегації радник Канадської агенції міжнародного розвитку Наталка Цмоць, яка працює у програмі технічної співпраці Канади із Україною, про мету візиту розповіла: “Подорожуючи в рамках програми ми вивчаємо питання: чи є потреба допомоги Канади та інших країн-донорів у правовій допомозі громадянам України, в якій саме сфері та намагаємося зрозуміти, що вже зроблено в цьому напрямку”.

Програма технічної співпраці Канади із Україною покликана сприяти успішній інтеграції України до світової ринкової економіки, а також надавати допомоги в мирному розвитку демократичної системи врядування на основі верховенства права.

В ході зустрічі керуюча справами виконкому відзначила надзвичайну важливість та необхідність правової допомоги. Поінформувала, що у місті Хмельницькому за сприяння та підтримки міської влади для малозабезпечених хмельничан активно діє центр надання правової інформації та правових консультацій, ініційований міжнародним фондом “Відродження”, який надає безоплатну первинну правову допомогу в цивільних справах.

Влітку цього року у нашому місті заплановано відкрити Центр надання адміністративних послуг, до якого за принципом “організаційної єдності” у якості учасників залучаються дозвільний центр, відділ державної реєстрації, інші виконавчі органи міської ради та представники підприємств, установ і організацій, державні органи влади (податкова, санітарно-епідеміологічна служби, пожежна охорона).

Основними інструментами в сприянні країнам, що розвиваються, в їх прагненні досягти сталого економічного та соціального розвитку у відповідності до їхніх потреб шляхом співпраці з ними є обмін досвідом, проведення тренінгів і експертиз, допомога в покращенні ефективності системи управління тощо.

Керуюча справами виконкому подякувала представникам канадської делегації за готовність співпраці задля розвитку міста Хмельницького і попередньо висловила зацікавленість в правовій допомозі у напрямках реформування житлового господарства, будівництва, архітектури, земельних відносин.