https://moyagazeta.com/

Міський голова привітав землевпорядників міста з професійним святом

Вітаючи присутніх зі святом, Сергій Іванович наголосив, що від професіоналізму землевпорядників у великій мірі залежить, наскільки ефективно використовується наша земля, в якому стані вона буде передана нащадкам. Адже українське суспільство за всіх часів було пов’язане із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.
В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі.
“У день вашого професійного свята від чистого серця вітаю вас і бажаю успіхів, здоров’я і довгих років життя. Нехай у вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються десь осторонь. Зичимо вам завжди доброї погоди, теплої землі і попутного вітру…”, – завершив поздоровлення міський голова.

За багаторічну, сумлінну та плідну працю в галузі землевпорядкування, добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків, особисті трудові досягнення та з нагоди відзначення Дня землевпорядника, мер нагородив Почесними грамотами з врученням цінних подарунків:
– Гунько Любов – виконавчого директора приватного підприємства “Діоріт Плюс”;
– Яременко Інну – головного спеціаліста відділу землекористування та приватизації земель управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.
Грамоти та цінні подарунки отримали:
– Козаченко Валерій – заступник директора приватного підприємства “ГЕО-ТЕКС”;
– Олешко Олексій – землевпорядник Хмельницького бюро технічної інвентаризації;
– Пелешок Юлія – провідний спеціаліст ТОВ ЕКФ “Власна справа”.
Подяки з врученням цінних подарунків отримали:
– Баландін Вадим – землевпорядник Хмельницького бюро технічної інвентаризації;
– Білоусова Уляна – начальник відділу землевпорядних та землеоціночних робіт Хмельницької регіональної філії державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”;
– Михайленко Павло – юрист приватного підприємства “Земельно-юридичний центр”.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

День землевпорядника встановлений в 1999 році Указом Президента, на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Союзу землевпорядників України, враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання і охорони земельних ресурсів.
Земельні відносини на території міста Хмельницького стають все актуальнішими. Про це свідчать багатотисячні звернення громадян та суб’єктів підприємницької діяльності до землевпорядників.

В обласному центрі активно працюють більше 20-ти ліцензованих землевпорядних організацій.
Працівники таких організацій як Хмельницьке бюро технічної інвентаризації, ПП “Діоріт Плюс”, ПП “ГЕО-ТЕКС”, ТОВ “Власна справа”, ПП “Земельно-юридичний центр” та інші, зарекомендували себе сумлінними, кваліфікованими і досвідченими фахівцями.
Зусиллями міської ради розпочато роботи щодо нормативної грошової оцінки земель міста. В 2008 році освоєно майже 100 тис. грн., в 2009 році планується завершити роботи, на що передбачено в бюджеті 900 тис. грн.

Розроблено проект землеустрою щодо встановлення і зміни межі міста Хмельницького. В даний час проходить етап погодження цієї межі з Хмельницькою районною радою та районною адміністрацією.
Майже 35 тисяч громадян на території міста отримали у приватну власність земельні ділянки загальною площею понад 3 тисячі гектарів.

Більше тисячі юридичних осіб, в тому числі підприємства, організації та установи, отримали земельні ділянки у постійне користування та оренду загальною площею майже 4 тисячі гектарів.
Розвиток ринку землі – є одним з джерел наповнення місцевого бюджету. В минулому році тільки від сплати земельного податку та орендної плати надійшло в бюджет міста 15,5 млн. грн.
Від продажу на неконкурентних засадах 15-ти земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 1,7 гектара в бюджет міста надійшло більше 2-х млн. грн.
Від продажу на аукціонах права оренди земельних ділянок бюджет міста поповнився на 4,1 млн. грн.