https://moyagazeta.com/

Хмельницькі «любителі дармових харів» опиняються у відділках міліції

Як з’ясувалося, 43-річний чоловік незадовго до закриття прийшов до магазину не за покупками – у п’ятничний вечір йому закортіло відзначити закінчення робочого тижня. Для цього хмельничанин зайшов до супермаркету, кілька хвилин ходив від однієї вітрини до іншої й начебто з порожнім кошиком рушив в сторону виходу. Проте вийти непоміченим йому не вдалося – його зупинив працівник охорони магазину. Під час огляду під рубашкою знайшли пляшку горілки вартістю 34 гривні.

Працівники ДСО негайно затримали зловмисника. Для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення «горе-покупця» доставили до Південно-Західного відділу міліції.

Ще чотирьох «любителів дармових харчів» працівники ДСО затримали у Хмельницькому близько п’ятої ранку. Троє молодиків та одну дівчину під ранок замучила спрага, а, після нічних розваг в кишенях «вітер гуляв». Підійшовши до цілодобового магазину «нічні гуляки» не придумали нічого кращого – хлопці забігли до магазину та викрали три пляшки безалкогольних газованих напоїв. Проте вже за кілька хвилин, у дворах прилеглих будинків, працівники ДСО затримали зловмисників та доставили до Зарічанського відділу міліції.

Альона Шибунько, УДСО при УМВС України в Хмельницькій області