https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому на ринку Дубово вилучено майже тонну алкогольної отрути

Як повідомили Моїй газеті у прес-службі ДПС у Хмельницькій області, підтвердження про те, що алкогольна продукція під маркою «Пшенична Олександрія» була сфальсифікована, надійшло з Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Хмельницькій області. За висновком експертів, водно-спиртовий розчин у пляшках не відповідає вимогам діючого ДСТУ і не придатний для реалізації в торгівельній мережі, бо є небезпечним для здоров’я, а вживанні у досить великій кількості – і для життя людини.

Майже 2 тисячі пляшок фальсифікату орієнтовною вартістю 44 тисячі гривень та вантажний автомобіль «Мерседес-Бенц» вартістю близько 80 тисяч гривень, що використовувався для його перевезення, вилучено з протиправного обігу.
За матеріалами податківців слідчим відділом ХМВ УМВСУ у Хмельницькій області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 204 КК України за фактом незаконного придбання з метою збуту, транспортування та зберігання з метою збуту незаконно виготовлених з недоброякісної сировини алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей.
Податківці продовжують роботу щодо встановлення джерел надходження та каналів збуту підробленого алкоголю.

Начальник відділення протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції ДПС у Хмельницькій області Андрій Гонтар:
«Протягом останнього місяця податковою міліцією області з незаконного обігу вилучені товарно-матеріальні цінності загальною вартістю понад 1,1 мільйона гривень. В ході проведення цих заходів викрито також 15 підпільних цехів, на яких здійснювалося незаконне виробництво фальсифікованих та контрафактних товарів без сплати податків до бюджету та виплатою працівникам зарплати «у конвертах».