https://moyagazeta.com/

УДСО при УМВС України в Хмельницькій області в десятці кращих конкурсу професійної майстерності

Цього року змагання проходили з 9 по 14 вересня. За право називатися найкращими боролися команди спецпідрозділів груп затримання ДСО з усієї України у складі молодших інспекторів, міліціонерів-водіїв та міліціонерів СП ГЗ. Всього в конкурсі взяли участь 28 міліцейських екіпажів. У кожній команді три учасники – старший групи затримання, міліціонер групи затримання та водій. Цього року честь Хмельницького відстоювали старший наряду СПГЗ, молодший сержант Денис Дорощук, міліціонер-водій Вадим Швалюк та міліціонер Юрій Редкевич.

Початком змагань стали стройовий огляд та привітанням заступника начальника Департаменту ДСО полковника міліції Владислава Красавіна, який побажав учасникам сили, впевненості та перемоги в нелегкій боротьбі.

Упродовж тижня там проходили змагання зі швидкісного маневрування, практичної стрільби з табельної зброї, долали смугу перешкод, виїжджали за сигналом «Тривога», бігли 100 та 1000 метрів, підтягувалися на перекладині та вправлялися у рукопашному бої.

Усі команди, що брали участь в змаганнях, показали високу майстерність та професіоналізм. За результатами турнірної таблиці, команда УДСО при УМВС України в Хмельницькій області увійшла до десятки кращих. Третє загальнокомандне місце конкурсу „Кращий за професією-2013” посіла команда з УДСО при УМВС в Рівненській області, друге – здобули волиняни, а переможцем стала команда зі Львова.

Подяку „За багаторічне відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, відданість справі ДСО та неодноразову участь у конкурсі професійної майстерності „Кращий за професією” від керівництва Департаменту Державної служби охорони отримав старший інспектор з особливих доручень УДСО при УМВС України у Хмельницькій області, підполковник міліції Віктор Войтишин, який 17 рік поспіль готує та представляє свою команду у цьому конкурсі.

– За 17 років проведення змагань “Кращий за професією” рівень ДСО постійно зростає. На змагання приїжджають кращі з кращих. Сьогодні ДСО гідно тримає свій рівень і досягає високих результатів, – сказав підполковник міліції Віктор Войтишин.

До речі, за сімнадцять років змагань, хмельничани десять разів посідали призові місця. Найвдалішими виявилися 1998 та 1999 роки, а також 2006 і 2006 роки. Тоді команда УДСО при УМВС України в Хмельницькій області здобувала „золото” у конкурсі „Кращий за професією”.

Альона Шибунько,

УДСО при УМВС України

в Хмельницькій області