https://moyagazeta.com/

Попросив подзвонити і «накивав пґятами»

Після звільнився з місць позбавлення волі життя виявилось сумним, тому вирішив хмельничанин внести в нього свої корективи. Разом із братом розпочали пошуки роботи.

І як не дивно, пошуки дали позитивний результат. З метою відмітити вдалу подію прийшли на залізничний вокзал, де відразу познайомились з гучною компанією. Коли чергової пляшки горілки виявилось замало, чоловіки пішли за наступною. Добряче сп’янілий, затриманий побачив у нового знайомого мобільний телефон. Не довго думаючи попросив зателефонувати. Спочатку відійшов з телефоном в сторону, а потім із спокійною душою і з телефоном повернувся додому.

Наступного дня на залізничному вокзалі зустрів чоловіка, якого пограбував. Чи то совість заїла чи просто нікуди було діватись, та пообіцяв повернути викрадене. Проте вже через кілька годин між «друзями» виникла сутичка, в ході якої викрадач наніс декілька ударів потерпілому.

І тільки після цього власник телефону звернувся по допомогу до правоохоронців. У черговій частині лінійного відділу міліції на станції Хмельницький він розповів що сталося та прикмети підозрюваного. Транспортники відразу відреагували на дане повідомлення. Вже через годину затриманий зловмисник давав покази у відділку міліції..

35-річний житель Віньковецького району виявився неодноразово судимим за хуліганство, крадіжки, грабежі, розбої та збут майна, одержаного злочинним шляхом. Та на врівноважене життя на волі йому вистачило 15 діб.

Стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 2 статті 186 (грабіж вчинений повторно). На цей раз грабіжник додасть до свого і так не маленького стажу за ґратами ще до шести років позбавлення волі.

Помічник начальника ЛВ на ст. Хмельницький по ВЗГ та ЗМІ

УМВС України на ПЗЗ

Наталія Думка